Na vstopno stran
Na vstopno stran
 
Uvodni nagovor
Podatki o vrtcu
Vizija in poslanstvo
Predšolska vzgoja
Programi
Projekti
Vpis otrok v vrtec
Sodelovanje s starši
Svetovalna služba
Zdravje in prehrana
Novice
Galerija
Katalog informacij javnega značaja
 
Podatki o vrtcu
 


Vrtec Ledina je javni vzgojno-izobraževalni zavod, ki ga je ustanovila Mestna občina Ljubljana.

Vrtec Ledina 

Čufarjeva ulica14

p. p. 4426, 1000 Ljubljana                                                                                                                                        

e-mail:Tajnistvo@vrtec-ledina.si
spletni naslov:
www.vrtec-ledina.org

Lokacija                                                                                                                                                    

Vrtec Ledina je lociran v mestnem središču nedaleč od Zmajskega mostu, v bližini železniške in avtobusne postaje. Vse igralnice imajo sončne terase s pogledom na igrišče.

Kontakti    

Ravnateljica
Lučka Postružin
Telefon: 01 230 82 44, Lucka.Postruzin@vrtec-ledina.si

Pomočnica ravnateljice
Andreja Kuder

Telefon: 01 230 82 45, Andreja.Kuder@vrtec-ledina.si

Tajništvo
David Perovič
Telefon: 01 230 82 40
Faks: 01 230 82 53, Tajnistvo@vrtec-ledina.si

Uradne ure:     

Ponedeljek: 8.00-12.00 in 13.00-16.00

Torek: 8.00-12.00 in 13.00-15.00

Sreda: 8.00-12.00 in 13.00-16.00

Četrtek: 8.00-12.00 in 13.00-15.00

Računovodstvo
Irena Klemenčič, računovodja
Telefon: 01 230 82 56

Sonja Šetina, knjigovodja
Telefon 01 230 82 48

Uradne ure:

Ponedeljek: 8.00-12.00 in 13.00-16.00

Torek:8.00-12.00 in 13.00-15.00

Sreda: 13.00-16.00

Četrtek: 8.00-12.00 in 13.00-15.00

Svetovalna služba
Natalija Kučiš-Nikolič, pedagoginja
Telefon: 01 230 82 47, Natalija.Kucis-Nikolic@vrtec-ledina.si
Jelena Kljajić, mobilna specialna pedagoginja, nadomešča jo Katarina Kejžar 
Telefon: 01 620 47 34

Organizatorka prehrane in zdravstveno-higienskega režima

Tatjana Jerič
Telefon: 01 230 82 46, Tatjana.Jeric@vrtec-ledina.si

 

 

 




 

Vrtec Ledina, Čufarjeva ulica 14, p.p. 4426, 1001 Ljubljana
Tel.: 01/230-82-40, fax: 01/230-82-53, e-mail:
vrtec-ledina@guest.arnes.si